Schody samonośne Merbau

Schody samonośne wykonane z drewna merbau. Wykończone w lakierze półmat

Schody samonośne buk w kolorze złoty dab

Schody samonośne wykonane z drewna bukowego barwionego w kolorze 'złoty dab'.

Schody dąb z podstopniem po łuku

Stopnie wykonane z drewna dębowego z policzkiem giętym po łuku

Schody samonośne proste

Schody sosnowe policzkowo-osiodłane proste. Schody oraz balustrada wykonane z drewna sosnowego, barwione na kolor "złoty dąb", lakier półmat.

Renowacja schodów jesionowych

Renowacja polegała na demontażu, dorobieniu nowych stopni, wyszlifowaniu starych policzków oraz lakierowaniu wszystkich elementów. Dodatkowo na schodach została zamontowana balustrada łącząca drewno i metal, dzieki czemu całość nabrała nowoczesnego, pasującego do wnętrza wyglądu.

Schodą samonośne&beton

Schody wykonane w połowie na konstrukcji drewnianej, w połowie na betonowej. Wykonane z drewna dębowego, bejcowane oraz lakierowane w połysku.

Schody samonośne moduł

Schody samonośne, wykonane jako cały modół, gotowe do zamontowania w gotowym otworze. Drewno bukowe, barwione na orzech, lakier półmat.

Dębowy blat kuchenny

Drewniany blat kucheny, wykonany z klejonego drewna dębowego, zabezpieczony olejem do drewna nadającym się do kontaktu z żywnością . Grubość blatu: 40mm Wykończenie: lekka faza 45o

Balustrada buk

Balustrada wykonana z drewna bukowego, gotowa do zamontowania.

Podłoga merbau

Podłoga wykonana z egzotycznego drewna MERBAU. Mikrofaza na czterech krawędziach każdej deski nadaje podłodze ciekawy wygląd. Deska przyklejana jest do podłoża, bez konieczności końcowego cyklinowania, dzięki czemu unikamy niepotrzebnego pylenia powstającego podczas praz szlifierskich.

Teak w łazience

Dzięki swoim właściwością teak może być stosowany w łazienkach, gdzie elementy wykonane z tego warunku naraone są na kontakt.

Blat łazienkowy

Blat łazienkowy z egzotycznego drewna iroko, podobnie jak teak, możemy śmiało wykorzystać w wykańczaniu łazienki drewnem.

Stopnie złoty dab

Stopnie wykonane z drewna dębowego, barwione w kolorze złoty dąb. Podstoień wykończony płytką ceramiczną. Grubość stopnia 40mm.

Schody na betonie buk

Schody na konstrukcji betonowej wykonane z klejonego drewna bukowego o grubości stopnia 30mm, podstopnia 20mm. Wykończone lakierem poliuretanowym MAT.

Blat kuchenny jesion

Blat kuchenny wykonany z drewna jesionowego klejonego na szerokość. Grubość blatu: 40mm, wykończenie Olej do blatów kuchennych MAT.

Drewniany sufit nad basenem

Do wykończenia sufitu została użyta boazeria drewniana profil ELK, zabezpieczona olejem do drewna Oil-Pur firmy SLC, co jeszcze bardziej uwydatniło naturalny kolor i rysunek drewna.

Schody złoty dab

Stopnie i podstopnie wykonane z drewna dębowego w kolorze złoty dąb.

Nakładka drewniana

Nakładka drewniana o grubości 2cm z doklejką z prozdu oraz prawej strony, które imitują parapet o znacznej grubości

Schody samonośne 1/4 z podestem

Schody wykonane z drewna sosnowego w klasie sęcznej.

Schody na konstrukcji metalowej

Schody wykonane z profili metalowych oraz obudowy z drewna jesionowego. Całość zamyka balustrada z systemu Metal-Drewno.

Obłożenie schodó betonowych

Obłożenie wykonane z drewna dębowego barwionego na kolor Złoty Dąb wraz z balustradą Drewno-Metal